Συνεργείο Αυτοκινήτων AUTO KaMe
Α. ΚΑΤΣΙΟΛΑΣ - Χ. ΜΕΣΕΡΔΗΣ | ΚΟΡΔΕΛΙΟ - ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Το σύγχρονο συνεργείο αυτοκινήτων AUTO KaMe Α. ΚΑΤΣΙΟΛΑΣ - Χ. ΜΕΣΕΡΔΗΣ ΟΕ διαθέτει ξεχωριστό τμήμα βαφείου - φανοποιείου για την αντιμετώπιση κάθε είδους χτυπήματος και βαφης. Αντιμετωπίζουμε με συνέπεια και άριστη τεχνική ακόμα και τις πιο δύσκολες περιπτώσεις χτυπημάτων. Πραγματοποιούμε τοπικές ή ολικές βαφές τμημάτων του αυτοκινήτου με άριστη ποιότητα υλικών και ιδιαίτερη προσοχή στη λεπτομέρεια.
Είμαστε πάντα στη διάθεσή σας για οποιοδήποτε πρόβλημα. Επικοινωνήστε μαζί μας στο 2310774704 ή επισκεφτείτε μας στην οδό Νέα Μοναστηρίου 3, στο Κορδελιό - Εύοσμο Θεσσαλονίκης.
Επισκεφτείτε τη σελίδα μας στο Facebook